Máte dotaz?
+420 725 069 446

Kdo není na sítí, jako by nebyl

V dnešní době chápeme všeobecně internet jako médium. Prakticky lze říci, že je to stejný prostředek obdobně jako televize, noviny či rádio s výhodou toho, že je prakticky ihned k dispozici z pohodlí domova běžného koncového uživatele. Někteří jej využívají pro zábavu, jiní k získávání vědomostí a drtivá většina jej používá k vyhledávání nových kontaktů, zboží a v neposlední míře jej internet vede k získání informací a to v jakékoliv sféře. Dnes, kdy je používání internetu prakticky na denním pořádku, by měla každá firma, skupina lidí či zájmový spolek, ukázat světu, to co dělá a mít svou vlastní webovou prezentaci či ESHOP se zbožím.

Cesta k novému webu začíná jediným kliknutím

Co můžeme čekat od nového webu?

  • Vlastní prezentace
  • Zviditelnění a získání nové klientely
  • Aktuální informace pro zákazníky
  • Fotogalerie či video pro ukázku produktů
  • Případný eshop s nabídkou

A mnohé další…

Zkrátka ukažte vše co umíte a dejte o sobě vědět… s náma to zvládnete jediným kliknutím:

Webový servis od A do Z

Provedeme analýzu a navrhneme vhodné řešení podle Vašich potřeb. Poskytneme odborné poradenství, jak dále nakládat s webem, propagace, reklama atd. Předáním webu naše práce nekončí, i nadále našim zákazníkům poskytujeme uživatelskou podporu. Úspěšný web by se měl vyvíjet a my Vám poradíme jak na to. Buďte s naší pomocí vidět.

Nové fotografie ze skleníků Zahradnictví Petr Krhut

23
duben
2014

Přidali jsme nové fotografie okrasných květin ze skleníků zahradnictví Petr Krhut. Všechny fotografie si můžete prohlídnout na webových stránkách zahradnictví.

Spustili jsme pro Vás náš nový web

4
únor
2014

Vážení přátelé a zákazníci, dnešním dnem jsme pro Vás spustili novou a přehlednější webovou prezentaci. Doufáme, že bude hlavně pro Vás přínosem. Jako poděkování za to, že využíváte naše služby, můžete od nás v blízké době čekat AKCE, které se budou týkat našich služeb. Veškeré dění sledujte zde a neváhejte nás s dotazy kontaktovat.

Nové fotografie netradičních koutků pro Zahradnictví Krhut

12
leden
2014

Přidali jsme nové obrázky dekoračních předmětů a netradičních koutků pořízené pro Zahradnictví Krhut, kde pravidelně chodíme fotografovat. Fotografie a další info naleznete na webových stránkách zahradnictví.